Cafe VS - DJ Lineup – Oktoober 2011
30 Sep loe...

MENÜÜ
DJ PULT
GALERII
TÖÖPAKKUMISED
CAFE VS'ST
KONTAKT

Cafe VS menüü on
sündinud kümne-
aastase eksperi-
menteerimise tule-
musena, mille käigus
on loodud nauditav
maitsete sümbioos.

R[Fri] 30.09 dj Mark Slavin - various
L[Sat] 01.10 dj Kinetik - nudisco / deep house

Smart Grasshopper / Ungari
75cl 13,00

I Frati Lugana DOC / Itaalia
75cl 19,00

Kõik sai alguse bassiliinist... Londonis 1989 aastal, tantsides harmooniliselt koos 10 000 inimesega muusikas, mis haaras kogu olemuse. Eesmärgiks oli teavitada masse uuest fenomenist muusikamaailmas ning pakkuda neile midagi revolutsioonilist - digitaalseid elektroonisliselt korduvaid rütme. Järgnesid tormilised aastad täis pidevat reisimist ühest kohast teise üle kogu maailma, viies house'i revolutsiooni edasi järgmisele tasandile.

Mõte pidutsemisest, tantsimisest, söömisest, joomisest ja kohtumisest nii paljude õnnelike inimestega ühes kohas, oli tol ajal unelmaks. Pärast kogu seda põnevust ja eufooriat tekkis idee unikaalsest kohvik-restoran-baarist, mis oleks igas mõttes eriline võrreldes kõigi teiste omataolistega.

Edasi rutates aastasse 1996, mil sai esmakordselt külastatud Tallinnat ja Eestit üldse ning pisut tundma õppides kohalikku kultuuri, mis oli tol ajal veel nii noor ja värske, otsustasime võtta riski ja ühendada endas UK tantsumuusika, Euroopa toitumistraditsioonid ning India kontinendi köögi ning luua uue täiustatud konseptsiooni, mis erineb igati tüüpilisest restoranist. Kõik vajalik oli ehitustöödeks valmis.

Taaskord edasi rutates aastasse 1999 - unelmast saab reaalsus. Asukohaks valisime endise nõukogude aegse raamatupoe Pärnu mnt. 28 "Võitlev Sõna". See raamatupood, mis kunagi oli nii tuntud kirjandusliku kultuurikandjana sai muudetud sulamiks digitaalsest muusikast, toitudest ja jookidest. Kohaks, kus inimesed igast ravusest ja rassist saaksid kohtuda ning lõdvestuda stressivabas atmosfääris. Cafe VS Tallinnas oli avatud. 5 aastat hiljem teenindades 100 000 klienti, on VS tugevam, paremate maitseelamustega ning seksikama VS'i personaliga, kui kunagi varem. Naudi meie loomingut, teised on seda juba teinud!


Võtke ühendust veebilehe omanikuga: [email protected]
Caf VS